Якщо чоловік зник на війні або потрібна демобілізація: у Чернівцях відкрили офіс соцпідтримки військовим та їхнім родинам

Офіс соціальної підтримки військовослужбовцям і їхнім родинам відкрили в Чернівцях. Тут можна отримати безоплатну юридичну та психологічну допомогу, а також консультації щодо соціальних виплат.

Про це у коментарі Суспільному повідомила директорка обласного департаменту соціального захисту населення Ольга Ходоба.
Скористатися послугами офісу можуть ветерани війни, люди, які отримали інвалідність внаслідок війни, члени сімей військовослужбовців та рідні військових, які загинули на війні.

"В офісі консультують людей з Чернівців та області щодо проходження військової служби, демобілізації та комісування, оформлення догляду чи опіки, а також державних та обласних соціальних виплат", - каже Ходоба.

Також родичам військових, які перебуваються у полоні або не виходять на зв'язок, можуть пояснити, до яких установ вони можуть звернутися, щоб отримати допомогу.

"Ми співпрацюємо з СБУ. Там є конкретна людина, яка може прийняти та проконсультувати людей, близькі який перебувають у полоні", – розповідає Ходоба.

Крім цього, працівники благодійного фонду "Право на захист" можуть надавати психологічні послуги, а також юридично супроводжувати людей у суді.

Офіс соціальної підтримки працює щодня з 8:30 до 17:30 на вулиці Героїв Майдану, 245.

Фото: Чернівецька ОВА.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації