В ЄС у наступному році деяким водіям заборонять їздити вночі та на позашляховиках

  • Право
  • 928
  • 0

Нові правила ЄС покликати підвищити безпеку дорожнього руху, зокрема, зменшити кількість смертей. Зараз щороку на дорогах країн спільноти трагічно гинуть близько 20 000 осіб. Автори проекту вважають, завдяки нововведенням у 2050 році кількість смертей скоротиться до нуля.

Про це пише портал In Poland.

Для новоспечених водіїв діятиме заборона їздити вночі, тобто з 0:00 до 6:00. Це рішення, серед іншого, спрямоване на зменшення кількості осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння. Однак це не єдина заборона, яка стосуватиметься водіїв з невеликим досвідом. Водію-початківцю заборонено буде їздити на автомобілі, маса якого перевищує 1,8 тонни. Тобто поїздки на позашляховиках новачкам доведеться відкласти.

Нові норми не відразу поширюватимуться на всі країни Європейського Союзу. Очікується, що наступного року буде прийнято рішення про їх впровадження та стандартизацію в усій спільноті. Однак є країни, які незабаром запроваджують нові правила.

Так, наприклад, у Німеччині з 1 січня має набути чинності більш суворий закон. Як повідомляє inside-digital.de, люди, які отримають водійські права в 2024 році, отримають категорію B+. Це означатиме, що новоспечені водії не зможуть їздити вночі, керувати позашляховиками або перевищувати швидкість 110 км/год. Така інформація викликала багато суперечок.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації