В Україні можуть змусити деяких водіїв перескладати іспити з водіння

Реформа системи видачі водійських посвідчень в Україні для водіїв обернеться необхідністю періодично перескладати іспити на права. Їм доведеться підтверджувати свою кваліфікацію через певний проміжок часу, який складає від 10 до 15 років.

Про це розповіла заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юлія Клименко. За її словами, насамперед перед такою необхідністю постануть працівники транспортних компаній, пише Обозреватель.

Точний період перескладання визначить Верховна Рада, коли ухвалить всі відповідні зміни до законодавства. Що стосується водіїв, які професійно займаються перевезеннями, вони будуть підтверджувати свої навички кожні 5 років. Це відповідає вимогам до водіїв, які працюють у Європейському Союзі.

Раніше також повідомлялось, що незабаром водії отримають змогу складати іспити на права у будь-якому зручному для них сервісному центрі МВС, незалежно від місця, де вони навчались в автошколі. Так само посвідчення можна буде отримати у тому СЦ, де це зручно.

Реформу у сфері видачі водійських посвідчень в Україні проведуть, щоби позбутись корупції. Якщо всі заплановані зміни буде успішно запроваджено, «купити» права стане практично неможливо.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації