Українці зможуть отримати водійські права без навчання в автошколі

  • Право
  • 893
  • 1

Відповідно до рішення Кабміну, майбутні водії зможуть вивчати правила дорожнього руху в автошколі або самостійно опановувати теорію

Кабмін затвердив порядок, який дозволить українцям складати теоретичний іспит для отримання посвідчення водія без обов’язкового навчання в автошколі. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, пише Главком.

Відповідно до рішення Кабміну, майбутні водії матимуть вибір:

  • вивчати правила дорожнього руху в автошколі;
  • самостійно опановувати теорію.

Зміни відбулись в межах реформ сервісних центрів МВС, які розпочались влітку поточного року.

Для того, щоб скласти теоретичний іспит необхідно звернутись до сервісного центру МВС. З часом послуга стане доступною й через ЦНАП.

«Важливо, що ці нововведення стосуються і проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю», який реалізується, у тому числі для наших поранених бійців. Самостійне вивчення теорії зробить процес їхньої підготовки зручнішим», – пояснив Клименко.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України додав зміни до Правил дорожнього руху. Відтепер автівки, на яких навчаються водіння, маркуватимуть літерою «Н», а не «У».

Раніше Кабінет міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху. Зміни до ПДР України покликані робити їх відповідним до європейських стандартів. Вони стосуються перевезення дітей та порядку використання освітлювальних приладів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації