Техогляд легкових авто повертається в Україну. Як боротимуться з поборами?

ЩЕ НЕ ВЕЧІР /

Обов'язковий техогляд авто в Україні незабаром повернеться. У новому законі про техогляд обіцяють забрати цю функцію у МВС і виключити можливість поборів з водіїв. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на брифінгу з послом Євросоюзу Матті Маасікасом.

За його словами, найближчим часом Мінінфраструктури внесе до Верховної Ради проект закону про техогляд. У ньому будуть враховані всі зауваження, через які раніше не були прийняті схожі законопроекти. "Буде проект закону про загальнодержавне технічний огляд - але це буде не в тому вигляді, як це було, коли до цього були причетні поліцейські. Зокрема, ніяких монополій в ньому не буде", - сказав міністр.

Нагадаємо, повернути техогляд в Україні вимагає Угода про асоціацію з ЄС. Швидше за все, його введуть з 2022 року для авто старше 4 років. Проходити його потрібно буде кожні два роки на ліцензованих СТО.

Як відомо, зараз техогляд обов'язковий тільки для транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів і вантажів на комерційній основі.


Коментарі:
Більше новин по темі: