Суд повернув у власність міста службову квартиру, яку працівник Антимонопольного комітету незаконно продав

Чернівецька окружна прокуратура у судовому порядку домоглась повернення у власність територіальної громади Чернівців квартири на території колишнього Садгірського району Чернівців вартістю більше як 300 тис. грн.

За повідомленням Чернівецької обласної прокуратури, встановлено, що квартира, розташована по вул. Хотинській, незаконно вибула із власності територіальної громади м. Чернівці. У 2011 році з порушенням законодавства вказану квартиру було надано у власність працівнику Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, який у 2014 році продав її фізичній особі.

Зважаючи на виявлені порушення прокуратура звернулася до Садгірського районного суду м. Чернівці з позовом про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету районної ради про надання квартири у власність та витребування об’єкту нерухомості з незаконного володіння. Однак суд першої інстанції задовольнив позов прокуратури тільки частково, а саме скасував тільки рішення виконавчого комітету про видачу ордеру на житло.

Прокуратура звернулася до Чернівецького апеляційного суду з вимогою перегляду вказане рішення.

Як результат, суд апеляційної інстанції задовольнив апеляційну скаргу прокуратури та витребував квартиру з незаконного володіння.


Коментарі:
Більше новин по темі: