Рада заборонила голосувати місцевим депутатам в умовах конфлікту інтересів

МАЙТЕ НА УВАЗІ /

Верховна Рада ухвалила закон щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, яким забороняється голосувати за рішення місцевих рад, де є конфлікт інтересів у таких осіб.

За відповідний законопроєкт № 3034а «Про внесення змін до статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» у першому читанні та в цілому проголосував 261 народний депутат за необхідного мінімуму у 226 голосів.

Згідно з законом, врегулювання конфлікту інтересів у діяльності сільських, селищних, міських голів, секретарів, депутатів сільської, селищної, міської ради, заступника голови, депутатів районної, обласної, районної у місті ради здійснюється відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Це означає, що в разі виникнення конфлікту інтересів вказані особи зобов’язані: повідомити про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів та не вчиняти дії та не приймати рішення в умовах реального конфлікту інтересів.


Коментарі:
Більше новин по темі: