Програма «U-LEAD з Європою» допоможе Сучевенській, Сокирянській та Чагорській Громадам сформувати спроможні мережі освіти та медицини

Завершився відбір громад для участі у програмі підтримки у формуванні спроможних мереж освіти та медицини, яку надаватиме Програма «U-LEAD з Європою».

На Буковині три громади отримають експертну підтримку від Програми - це Сучевенська та Чагорська у формуванні спроможної мережі освіти, а Сокирянська у формуванні спроможної мережі медицини. Фахівці громад отримають можливість пройти навчання, обмінятись досвідом із колегами з громад, що вже сформували мережі, здійснити віртуальні візити в такі громади, отримати консультативну підтримку експерта на етапі планування та формування мережі та провести зустріч з обміну досягненнями (наприкінці року після завершення формування мереж).

«Спроможні мережі освіти та медицини дозволяють підвищити якість освітньої та медичної послуг, підвищити фінансову спроможність громади. Ці три громади отримали можливість пройти болісний шлях формування мереж, використовуючи найкращий досвід», - наголошує керівниця Чернівецького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Тетяна Татарчук.

Для участі у програмі з усієї країни відібрано 91 громаду, населення яких не перевищує 50 тис. жителів.

Одна громада може взяти участь лише у робочій групі із формування лише однієї мережі. Навчання відбуватиметься онлайн і триватиме з 15 квітня до кінця 2021 року. Усі заходи є безкоштовними для учасників.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Коментарі:
Більше новин по темі: