Поліція нагадує: з 1 жовтня водіям необхідно включати денні ходові вогні під час руху за межами населених пунктів

  • Право
  • 627
  • 0

З 1 жовтня по 1 травня на заміських дорогах поза межами населених пунктів всі механічні транспортні засоби зобов'язані рухатися у світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або з ближнім світлом фар. Це робить автомобіль помітним на дорозі та суттєво зменшує ризик потрапити у ДТП.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, починаючи з 1 жовтня водії зобов’язані на заміських дорогах вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар на всіх транспортних засобах. Вказана вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху України діятиме до 1 травня і є обов’язковою для виконання.

За порушення кермувальниками правил користування зовнішніми освітлювальними приладами у цей період передбачена адміністративна відповідальність, відповідно до частини 2 статті 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліцейські наголошують, що увімкнене світло фар – це не лише вимога правил дорожнього руху, а й ваша безпека, яка зменшує ймовірність аварійних ситуацій на дорозі. Тому вмикайте денні ходові вогні, щоб зробити транспортний засіб більш помітним для пішоходів та інших учасників руху.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації