Нові пільги для ветеранів війни: юристи пропонують безкоштовну консультацію

Нові пільги для ветеранів війни, а також їхніх дітей можуть запровадити вже найближчим часом. У Верховній раді зареєстрували відповідний законопроєкт. Разом з тим, ветеранів сучасності щодо отримання пільг безкоштовно консультують юристи. Як отримати правову допомогу?

У Верховній раді зареєстрували законопроєкт №9357, який розширює перелік пільг для ветеранів війни і їх дітей, а також дітей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників і захисниць України, передає Український ветеранський фонд.

Дітей ветеранів війни безоплатно зараховуватимуть до приватних і корпоративних закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти й позашкільної освіти.

Крім того, безоплатно отримуватимуть медичні послуги учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та ветерани війни:

- у закладах охорони здоров’я

- у реабілітаційних закладах приватної чи змішаної форми власності

- від ФОП із ліцензією на медичну практику

Наразі із законопроєктом має ознайомитись відповідний Комітет.

Разом з тим, юристи Українського ветеранського фонду Мінветеранів безоплатно проконсультують щодо користування пільгами та інших питань. Для цього треба залишити заявку.

Подавати запити на допомогу можна щодня та цілодобово. Юристи консультують у робочі дні з 9:00 до 18:00.


Проєкт реалізується спільно з Незалежна антикорупційна комісія - НАКО - NAKO – організації, яка працює задля зниження рівня корупції у сферах, важливих для національної безпеки України та за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації