Нардеп з Буковини Мазурашу ніяк не заспокоїться. Він зареєстрував свій законопроєкт про мобілізацію, де "не дозволить полювати на людей"

Народний депутат від партії "Слуга народу" Георгій Мазурашу повідомив, що подав до Верховної Ради альтернативний законопроєкт про мобілізацію.

Як він написав на своїй сторінці у Facebook, цей документ покликаний захистити права громадян і "припинити полювання на людей", цитує пост Мазурашу molbuk.ua

"Якщо ми реально хочемо розв'язати питання зміцнення обороноздатності, забезпечення армії, покращення ситуації з ротацією і поповненням ЗСУ, категорично не можна демонструвати ставлення до громадян, "як до рабів"!

Навпаки - треба в самій армії категорично змінити ставлення до воїнів на гідне, а в тилу припинити полювання на людей - зафіксувати, що призивають лише реально готових фізично і морально (за письмової згоди)", - написав слуга-депутат Мазурашу.

А решта, як він додав, нехай працюють на економіку - в тилу, або навіть за кордоном, якщо тут немає роботи з оплатою, яка дозволяє мінімум забезпечувати себе і сімʼю, а взагалі оптимально щоби вистачало і на волонтерство, підтримку ЗСУ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації