На суд проти Чернівецької ТВК в якості свідка викликали доньку Василя Продана: з"ясовують звідки вона отримала копію протоколу ТВК із помилками

ХТО КОМУ ПРОДАН? /

На наступне засідання суду у справі представниці партії «Команда Михайлішина» проти Чернівецької міської ТВК щодо невизнання протоколу про скликання першої сесії міськради, викликали журналістку телеканалу «Чернівецький промінь», доньку колишнього секретаря міськради Василя Продана Ірину. Про це з судової зали повідомляє ІА АСС.

Під час сьогоднішнього засідання суду проводили допити свідків - членів територіальної виборчої комісії. Частина із них розповіли, що вперше побачили копію протоколу із помилками, який і став предметом судового позову, саме від журналістки телеканалу «Чернівецький промінь» Ірини Продан, яка є донькою колишнього керівника міськради, секретаря Василя Продана.

Відтак сторона позивача запропонувала на наступне засідання викликати Ірину Продан в якості свідка, щоб вона пояснила, звідки отримала копію протокола із помилками. Також на наступне засідання викликали ще 4 членів ТВК, які сьогодні не з'явилися до суду та зобов'язали представника голови комісії Анастасії Сімак привести її до суду.

Наступне засідання суду призначили на 11 січня 2021 року о 10:00 год.

Нагадаємо, ще 19 грудня надійшов позов від представників партії «Команда Михайлішина» проти Чернівецької міської ТВК щодо визнання незаконності протоколу про скликання першої сесії міськради. Днем раніше від подібного позову відмовилися представники партії «Рідне місто».


Коментарі:
Більше новин по темі: