Міністр Малюська проанонсував на завтра о 13.00 год. відкриття у Чернівецькому СІЗО платних камер

В НАТУРІ /

У Чернівцях в неділю, 21 червня відкриють нові платні камери у Чернівецькому слідчому ізоляторі. Навіть визначено точний час "урочистості" - з 12.00 по 13.00 год.

Про це у Facebook повідомляє міністерство юстиції України Денис Малюська.

Він пояснив мету міністерства запровадити платні камери: "прибрати корупцію (замість хабаря гроші за ліпшу камеру будуть йти офіційно у бюджетний спецфонд) та знайти додаткове фінансування для слідчих ізоляторів – зараз бюджетних коштів не вистачає, а вимагати додаткових коштів платників податків ми не хочемо".

"Це точно не «ВІП-камери», нічого надзвичайного ми не пропонуємо і не забезпечуємо. Ми надаємо можливість користуватися більшою ніж звичайно площею камер, а також базовим обладнанням на кшталт холодильника, телевізора або столового приладдя. Ну і ремонт не сторічної давнини як це часто трапляється у наших слідчих ізоляторах.

Наявність платних камер не порушує прав людини. Як і раніше, ми забезпечуємо функціонування безкоштовних камер і їх стан не тільки не погіршиться, а навпаки буде поліпшений за рахунок доходів, які генеруватимуть платні камери", - заявив міністр юстиції у Фейсбук.


Коментарі:
Більше новин по темі: