Керівник буковинської поліції Дмитрієв заявив, що правоохоронці миттєво реагуватимуть на будь-які порушення виборчого законодавства

ДЕКОМУ НАТЯК... /

Сьогодні, 10 вересня, на базі Ситуаційного центру ГУНП в Чернівецькій області під головуванням керівника буковинської поліції Анатолія Дмитрієва відбулася спільна нарада представників поліції, інших правоохоронних органів та громадських організацій. На зустрічі присутні обговорили механізм співпраці цих відомств для забезпечення проведення чесних виборів депутатів місцевих рад, сільських та селищних міських голів, - інформує Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

«Під час підготовки та проведення місцевих виборів на Буковині поліцейські мають досконало володіти виборчим законодавством та відповідно до нього реагувати на зафіксовані порушення. Для цього для правоохоронців систематично проводяться додаткові заняття щодо вивчення алгоритму обробки заяв та повідомлень про події, пов’язані із виборами», ­ про це під час наради наголосив начальник ГУНП в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв.

Також керівник буковинської поліції доручив керівникам територіальних підрозділів поліції забезпечити контроль за місцями встановлення передвиборної агітації відповідно до розпоряджень органів місцевого самоврядування та постійно здійснювати перевірку рекламних площин, які можуть бути використані для проведення агітації. Напередодні керівники територіальних підрозділів поліції зустрілися з представниками ТВК та штабами політичних партій та узгодили перелік місць, де можуть бути встановлені агітаційні стенди та намети.

У зв’язку з тим, що найбільше повідомлень про порушення виборчого процесу поліцейські отримують через соціальні мережі, у кожному відділі та відділенні поліції Буковини працюють робочі групи, які здійснюють моніторинг дописів у мережі Інтернет.

Так, від початку передвиборної агітації робочі групи зафіксували два повідомлення, пов’язані з порушеннями виборів на території Буковини. Зокрема, у Заставні голова територіальної виборчої комісії не надала члену ТВК копію протоколу засідання перших зборів. Інше повідомлення оприлюднив чернівчанин щодо можливого підкупу виборців у Чернівцях через те, що громадяни змінюють свої виборчі адреси у місцевих реєстрах виборців. Наразі поліцейські опрацьовують цю інформацію та здійснюють перевірку за вказаними фактами.

«Проведення прозорих та легітимних виборів – спільне завдання влади, правоохоронних органів, громадських організацій та політичних партій», - Анатолій Дмитрієв.


Коментарі:
Більше новин по темі: