Італія більше не визнає українські «права» для обміну на свої без іспитів

МАЙТЕ НА УВАЗІ

З 1 червня припинило діяти угода між Україною і Італією про взаємне визнання та обмін посвідчень водія. Це означає, що ті громадяни України, які проживають в Італії не можуть обміняти свої українські «права» на італійські за спрощеною процедурою без складання іспитів. Про це повідомляє сайт Новини Автоньюз.

«Українсько-італійська угода про взаємне визнання та обмін посвідчення водія призупинила свою дію 1 червня 2021 року. Будь-які повідомлення про автоматичне продовження дії угоди не відповідають дійсності», - повідомило посольство України в Італії.

Уточнюється, що відповідальні за підписання та реалізацію угоди Міністерство внутрішніх справ України і Міністерство інфраструктури і транспорту Італійської Республіки працюють над підписанням нової угоди. Однак терміни поки не відомі.

Міжурядова угода між Україною і Італією про взаємне визнання та обмін посвідчень водія діяла з 2016 року. Вона дозволяла громадянам України, які проживають в Італії, обміняти національні «права» на італійські без складання іспитів. Аналогічно могли надходити і проживають в Україні громадяни Італії.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації