Грошова допомога військовим та їх родинам: у Чернівецькій ОВА назвали суми

Продовжуємо підтримувати наших військових. Учасники АТО/ООС, Захисники і Захисниці та члени їхніх сімей можуть отримати грошову допомогу, йдеться в повідомленні голови Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка в Телеграмі.

Отож, кому й скільки виплатять:

- Захисники та Захисниці, які є людьми з інвалідністю I та II групи, одноразово можуть отримати виплату в розмірі 20000,0 грн та 15000,0 грн відповідно.

- Батьки, дружини/чоловіки, неповнолітні діти, неодружені повнолітні діти, які мають статус людини з інвалідністю I та II групи або/чи дитини з інвалідністю, загиблих/померлих Захисників та Захисниць України, щомісяця у розмірі 2000,0 грн на сім’ю.

- Малолітні та неповнолітні діти загиблих/померлих учасників АТО/ООС, Захисників та Захисниць України, волонтерів, до Різдвяних свят, до досягнення ними 18 років, у розмірі, що визначається щорічно у грудні в залежності від наявного фінансового ресурсу обласного бюджету.

- Демобілізовані особи, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;

- сім’ї загиблих/померлих Захисників та Захисниць України;

- члени сімей загиблих/померлих волонтерів;

- постраждалі учасники Революції Гідності;

- члени сімей загиблих під час Революції Гідності;

- члени сімей особи, зниклої безвісти за особливих обставин;

- Військові капелани, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати (складне матеріальне становище, необхідність лікування членів сім’ї, стихійне лихо, катастрофа тощо, а також у випадку смерті одного із членів сім’ї першого ступеня споріднення:

- на лікування – до 25 000,0 грн;

- особам, дохід яких в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення за допомогою, не перевищує розмір 10 000 гривень – до 15 000 грн, у яких перевищує розмір 10 000 гривень – до 10 000 грн;

- сім’ям, які постраждали внаслідок нещасного випадку чи від стихійного лиха (повінь, пожежа, зсув та інші) – до 10 000 грн;

- у випадку смерті одного із членів першого ступеню споріднення – до 10 000 грн.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації