Фотофакт: Заступник голови Окружного адміністративного суду Києва Аблов їздить на "золотому" Porsche

Заступник голови Окружного адмінсуду Києва Євген Аблов їздить на золотистому Porsche. Відповідні фото журналістка "Слідства.Інфо" Євгенія Моторевська виклала на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", інформує Цензор.НЕТ.

"Печерський суд. Ранок. Недалеко від ґанку паркується золотистий Порше. - Подивися, яке жлобство, золотий Порше. - Ага. Аж цікаво, хто з нього вийде. ... - Так це ж Аблов! - Аааааа...Аблов!!!

Заступник голови улюбленого Окружного адмінсуду Києва приїхав в інший суд, ймовірно, буде рішати. Нагадаю, між тим у парламенті вже котрий місяць поспіль припадає пилом законопроєкт про ліквідацію ОАСК. А нас і далі тримають за дурнів", - зазначила журналістка.

Заступник голови ОАСК Аблов їздить на золотому Porsche

У свою чергу глава ЦПК Віталій Шабунін зазначив: "Від внесення Зеленським супер-пупер невідкладного законопроєкту про ліквідацію ОАСК пройшло ДВА місяці. За цей час законопроєкт не пройшов навіть профільний комітет Ради. Комітет, який, нагадую, очолює людина Зеленського (А. Костін), і в якому у Зеленського більшість депутатів.

Голова комітету Андрій Костін ТРИЧІ не виносив невідкладний законопроєкт Зеленського на порядок денний. Один раз - випадковість, другий - збіг обставин, третій - закономірність. У цю середу чергове засідання комітету Костіна. Як думаєте, Костін ВЧЕТВЕРТЕ не розглядатиме це питання? Я думаю, що не розгляне, бо Банковій треба підконтрольний ОАСК, щоб знести конкурс на керівника САП, з якого вилетіли недоброчесні кандидати ОП (серед яких сам Костін). Підкажіть, хто більший рагуль: суддя на золотому порше чи політик, який його захищає?"

Як повідомлялося, 13 квітня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт закону №5369 "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва" (ОАСК). Цей законопроєкт передбачає створення Київського міського окружного адмінсуду.


Коментарі:
Більше новин по темі: