Депутат Заремський з Буковини придумав законопроєкт зі спрощення ввезення авто для військовослужбовців

  • Право
  • 1901
  • 0

Верховна Рада може ще спростити для військовослужбовців процедуру ввезення автівки до України. Відповідний законопроект був зареєстрований у парламенті.

Зокрема, документом №9058 передбачено внесення змін до Податкового кодексу щодо звільнення від оподаткування операцій з ввезення транспортних засобів учасниками бойових дій, волонтерами та іншими категоріями осіб, пише Апостроф.

Автор законопроекту нардеп з Буковини Максим Заремський пропонує звільнити від оподаткування ввезення на територію країни однієї автівки кожним учасником бойових дій для власних потреб.

Від оподаткування операції із одноразового ввезення на митну територію України, у разі ухвалення документу, звільняються власники статусу УБД, які залучалися та брали безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ.

Зазначене звільнення не застосовується до операцій з ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту транспортних засобів, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом, або ті, що ввозяться з території держави-окупанта (агресора) або з окупованих регіонів.

Автівка, яка була звільнений від мита, не може бути відчужена або передана у володіння, користування або розпоряджання (в тому числі на підставі довіреності) третім особам впродовж трьох років з моменту його державної реєстрації.

Якщо подібний транспортний засіб був переданий у володіння та користування третім особам - колишній власник зобов’язний перерахувати до бюджету митні платежі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації