Буковинці можуть стягнути з Фірташа гроші за газ: як це зробити і які документи потрібні

ГАЗЗАВАТ ТРИВАЄ /

Мешканці Чернівецької області, в яких постачальником природного газу упродовж 2018-2019 років була компанія "Чернівцігаз Збут", можуть вимагати у постачальника газу відшкодування шкоди у подвійному розмірі за додаткові нарахування у платіжках.

Про це керівниця громадської організації "Ліга антитрасту" Агія Загребельська повідомила у відеозаписі на власній Facebook-сторінці, яку цитує МБ.

За її словами, подати судовий позов на "Чернівцігаз Збут" можна безкоштовно. Для цього буковинцям потрібно лише звернутися до "Ліги антитрасту".

Загребельська додала, що для того, аби адвокати могли подати судовий позов на газзбут Фірташа, від споживачів з Чернівецької області потрібні певні документи.

"Для цього потрібно мати один з кількох варіантів документів. Це – або платіжний документ, рахунок, який приходить споживачам. Ось цим червоним квадратиком виділені температурні коефіцієнти, за якими споживачі можуть відшкодувати цю шкоду", – повідомила Агія Загребельська.

Вона додала, що у разі, якщо споживачам не приходять рахунки у "паперовому" вигляді, можна зробити скріншот із особистого кабінету.

"Витяг із особистого кабінету виглядає таким чином. Ось, червоним прямокутником виділено ці температурні коефіцієнти", – сказала Загребельська.

"Ці документи є підтвердженням того, що ви ці кошти сплатили", – зауважила керівниця ГО "Ліга антитрасту".

Раніше повідомлялося, що завдяки рішенню суду, який не задовольнив апеляцію компанії "Чернівцігаз Збут", фірма має сплатити штраф та зробити перерахунок в платіжках.


Коментарі:
Більше новин по темі: