Асоціація міст України просить Шмигаля не порушувати Конституцію в "реформі містобудування"

Асоціація міст України звернулася до прем’єра Денис Шмигаля із закликом повернути проєкт постанови Кабміну "Про реалізацію експериментальних проектів у сфері містобудівної діяльності" розробнику, оскільки вона порушує норми Конституції України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

Там наголосили, що запропоновані в проєкті постанови норми обмежують права власності та порушують статтю 41 Конституції України, а також встановлюють повноваження органів влади, не передбачені законами України, що суперечить статті 92 Конституції України.

"Розгляд зазначеного проєкту постанови порушить статтю 6 Конституції України, а наступне виконання органами влади такого рішення порушуватиме статтю 19 Конституції України", - йдеться в зверненні.

Асоціація міст України також наголосила, що проєкт постанови дублює положення законопроєкту реєст. №5655, що вже рік не підписаний президентом України. Зокрема петиція про його ветування в день голосування набрала понад 42 тисячі підписів громадян України, а Європейська комісія визнала його проблемним.

Асоціація міст України пропонує Шмигалю повернути зазначений проєкт постанови розробнику відповідно до пунктів 3,4 статті 1, статей 4, 7, пункту 7 статей 32, 52 Регламенту Кабінету Міністрів України.

Раніше ЗМІ повідомляли, що влада хоче обійти рекомендації ЄК та внести на засідання Кабміну проєкт постанови, що дублює законопроєкт 5655 про "реформу містобудування".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації