Зеленський виступив за заміну міністра культури Ткаченка через бюджетні кошти

У четвер, 20 липня, президент України Володимир Зеленський заявив, що звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням розглянути заміну міністра культури Олександра Ткаченка.

У своєму вечірньому відеозверненні президент наголосив, що це пов’язано з бюджетними коштами, пише New Voice.

«Я запропонував голові уряду два кроки. Перший: знайти позабюджетні кошти на проєкти, які дійсно потрібні. У світі є люди, які можуть допомогти. Друге: попросив прем'єр-міністра розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики України», - заявив він.

Ткаченко поки що не коментував таку пропозицію Зеленського.


Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що вважає доречним виділення понад 500 млн грн під час повномасштабної війни на завершення будівництва музею Голодомору-геноциду.

В ефірі Радіо Свободи Ткаченко заявив, що будівництво музею почалося багато років тому, «і не питання до нас зараз, чому воно не було завершене раніше», пише NV.

«Це фактично останній транш коштів, який необхідний для того, щоб завершити будівництво фактично єдиного повноцінного музею Голодомору у світі. Тому я вважаю так, що такі речі, які говорять про страждання, які завдавалися українському народові впродовж десятиліть з боку Москви, мають знайти своє відображення в музеї», — сказав він.

Міністр просить критиків цього рішення навести аргументи. За його словами, експозиція, яка буде в музеї, створюватиметься за кошти донорів.

«І музей буде працювати. І я думаю, що стане однією з тих точок, яка після нашої перемоги буде однією з найцікавіших об'єктів для того, щоб світ, зокрема, дізнався, чому і чому росіяни почали проти нас війну, яка насправді триває багато-багато років», — розповів він.

На сайті Кабміну вже двічі реєстрували петиції з вимогою звільнення Ткаченка.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації