Ясько: Багатьох "слуг народу" вже або перекупили, або вони самі продалися за якісь швидкі дивіденди

ОСЬ ТАКІ "СЛУГИ" /

Народна депутатка "Слуги народу" Єлизавета Ясько, раніше звільнена з посади глави делегації України в Парламентській асамблеї Ради, заявляє, що в її фракції багато хто вже відпрацьовує за гроші конкретні завдання. Про це вона сказала в коментарі "Радіо Свобода", передає Цензор.НЕТ.

За словами Ясько, у її фракції "досить багато людей, яких зараз або перекупили, або вони віддали свої цінності за якісь там швидкі дивіденди", в тому числі – члени делегації у ПАРЄ.

"Тут можна говорити у тому числі про деяких членів делегації ПАРЄ, які зараз раптом почали казати, що ми не можемо виходити з порядком денним антиросійським, треба шукати компроміси, треба розуміти, як спілкуватися з агресором. Такого раніше не було", – стверджує вона.

Парламентарка заявила, що тиск на неї чинився зокрема після того, як вона не підтримала призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки, а також за представників Верховної Ради у конкурсній комісії з обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Щодо САП там же ж були кандидати, яких конкретно пропихували "ОПЗЖ" з моїми колегами зі "Слуг народу", вони всі були зацікавлені самі, щоб захищати цю корупцію, а не, навпаки, боротися за те, щоб не було корупції. Ось після всього цього в мене були такі різні попередження, дружні поради від різних сторін. Це й колеги по фракції, і конкретно керівництво Офісу президента, високопосадове, назвемо це так, керівництво, там є різні люди. І також керівництво Верховної Ради", – сказала вона.

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько, раніше звільнена з посади глави делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи, розповіла про співпрацю проросійської "Опозиційної платформи "За життя" та Офісу Президента України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Новое время".

Відповідаючи про роль представників ОПЗЖ Олега Волошина та Юлії Льовочкіної в українській делегації ПАРЄ, Ясько заявила: "Раніше їхні думки на засіданнях нашої делегації було нечутно. Їх всього 2 з 24. Однак під час операції з мого усунення, вони були серед лідерів.

Досвід делегатів від ОПЗЖ показує, що їхня мета - грати проти України, як це показало голосування за повернення російської делегації в ПАРЄ (Льовочкіна підтримала це рішення. - Ред.). Втім, варто говорити не тільки про ПАРЄ, а в цілому про співпрацю, яка простежується у частини депутатів СН з ОПЗЖ. Є кілька депутатів з ОПЗЖ, які ефективно співпрацюють з ОП, а між Банковою і підконтрольними каналами [глави політради партії ОПЗЖ Віктора] Медведчука налагоджена комунікація. Деякі колеги по фракції влаштовували істерику, дізнавшись про мої законопроєкти про невизнання окупації Криму і встановлення відповідальності за заперечення агресії РФ, оскільки це засмутило б їхніх промосковських парламентських "товаришів".

"Виявилося, що головне питання, яке ми повинні розглядати – це "вплив ковіду на права людини". Тобто для країни, яка воює, "вплив ковіду на права людини" - це найважливіше? Це знущання над нашими національними інтересами, захищати які я прийшла в політику", - додала Ясько, зазначивши, що сподівається, що позиція української делегації щодо агресії РФ не зміниться.

"Однак повернення Росії в ПАРЄ (29 січня 2020 року) стало їхньою потужною перемогою - діркою в режимі санкцій, і вони прагнуть закріпити цей успіх", - резюмувала вона.

Як повідомлялося, 11 січня члени делегації України в ПАРЄ обрали головою замість Єлизавети Ясько народну депутатку фракції "Слуга народу" Марію Мезенцеву. За неї проголосувало 10 членів делегації від "Слуги народу", обидва представники ОПЗЖ і представник "За Майбутнє". Представники "Євросолідарності", "Голосу", "Батьківщини", а також деякі представники "Слуги народу" не голосували за зміну глави делегації.

Заступниця глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук пояснила необхідність зміни керівника делегації тим, що перед Європою в 2021 році постали нові виклики, і делегація України в ПАРЄ також змінює свої підходи і стратегію, щоб їм відповідати.


Коментарі:
Більше новин по темі: