«Викликає щонайменше огиду». Політолог пояснив, чому «політичні розбірки» з Порошенком — це підступна методика

Затриманий проросійський політик Віктор Медведчук заявив про причетність лідера Євросолідарності Петра Порошенка до закупівлі вугілля в ОРДЛО та виведення нафтопроводу з держвласності. Політолог Олександр Антонюк в ефірі Радіо НВ назвав це «підступною методикою» влади.

«Підступна методика, тому що в мирний час за такі заяви [можна було] влаштувати акцію протесту, мітинг в урядовому кварталі, а зараз цього зробити не можна. Друге: контрольований медіапростір на 90% (ми говоримо про телемарафон). Мене неприємно вразила збалансованість цієї подачі, коли ти чуєш по Порошенку звинувачення <...> і жодного коментаря з пулу „порохоботів“. <...> Мала би бути збалансованість. Натомість ми побачили потужну інформаційну атаку», — зазначив Антонюк.

На думку політолога, цю тему потрібно закрити до закінчення війни, адже звинувачення у бік Порошенка не грають жодної іншої ролі, крім політтехнологічної. Також Антонюк звернув увагу, що Медведчук виголошував звинувачення не «з голови», а зачитував їх.

«Зараз у мене складається враження, що Медведчук йде на реабілітацію. Якщо сьогодні Медведчук буде озвучувати все, що йому напишуть, або буде використовуватися як власний політтехнологічний томагавк, <...> то я припускаю, що його завтра можуть обміняти на азовців чи морпіхів, а ті тези потім [будуть] використовуватися як чорний піар після того, як буде скасований воєнний стан, після нашої перемоги».

Тобто, пояснив експерт, слова Медведчука можуть використовувати для усунення Порошенка, як одного з опонентів на майбутніх парламентських виборах.

«Це, чесно кажучи, викликає щонайменше огиду. Огиду як до Медведчука, так і огиду до, як би це не було прикро говорити, Служби безпеки України, завданням якої сьогодні є ну точно не бавитися в контрінформаційну політику і в політичні розбірки», — додав Антонюк.

*****


Коментарі:
Більше новин по темі: