"У Продана немає завдання бути конструктивною опозицією. Клічук має це розуміти", - екс-нардеп Максим Бурбак

ПОГЛЯД /

"Продан і його команда дуже добре обізнані зі станом господарства міста Чернівці. «Рідне місто» і «Команда Михайлішина» – це все одна команда. Управлінська ланка – середні і нижчі щаблі – це люди Продана. У департаментах, управліннях, управлінських компаніях. Романові Клічуку, щоб отримати вплив на процеси у місті, треба робити кадрові зміни. Ми неодноразово говорили про депрофесіоналізацію в Україні. Тому це буде один із найтяжчих процесів", - переконаний екснардеп Максим Бурбак.

Про це він заявив у програмі "Постфактум" в ефірі телеканалу ТВА.

За його словами, "Продан, розуміючи, що його відсунули в опозицію, буде ефективно цим займатися. У нього є медіаресурс, чого немає у міського голови, у нього є інформатори, він розуміє реальний стан справ і буде цим користатися. І здобувати собі політичний рейтинг. Якщо під час прийняття бюджету буде зменшено так званий соціальний проїзний та «Віталіну тисячу», він це все почне одягати на голову міському голові".

Максим Бурбак також сфокусував нову владу у Ратуші на болючій у людей темі – підняття тарифів на газ, тепло, електроенергію, що потягне зростання тарифів на воду: "Наші комунальні підприємства дотуються з міського бюджету, який буде дефіцитним і в наступному році, з огляду на тритижневий локдаун, який почнеться зовсім скоро. Люди знову не отримають зарплат, не будуть сплачені місцеві податки і не зможуть повністю платити за газ, воду, тепло. «Теплокомуненерго» і «Водоканал» можуть стати на порозі банкрутства. І хто винен? Міський голова і більшість".

"Я працював і у владі, і в опозиції. Але, якщо ти конструктивна опозиція, ти можеш пропонувати шляхи вирішення проблеми. У Продана не завдання бути конструктивною опозицією. Він буде з цифрами доказувати, що при ньому було краще, а при вас стало гірше", - додав лідер фракції "Народного фронту" у парламенті минулого скликаня.


Коментарі:
Більше новин по темі: