У Чернівцях «Рідне місто» й «Команду Михайлішина» не змогли зареєструвати депутатами уже з п’ятої спроби

"БУМЕРАНГ" ПОВЕРНУВСЯ /

У Чернівцях міська територіальна виборча комісія з п’ятої спроби не змогла ухвалити рішення про реєстрацію новообраними депутатами міської ради представників політичних партій "Команда Михайлішина" і "Рідне місто".

Як передає molbuk.ua, на засідання комісії з’явилися тільки шестеро членів ТВК при мінімально необхідній кількості для кворуму 10-ти членів.

Голова ТВК Анастасія Сімак і присутні члени підписали акт про неявку на засідання членів міської виборчої комісії.

У Чернівцях «Рідне місто» й «Команду Михайлішина» не змогли зареєструвати депутатами уже з п’ятої спроби

За словами Сімак, наразі невідомо, коли виборча комісія збереться на чергове засідання.

Кого не можуть зареєструвати депутатами: прізвища всіх кандидатів

Це – семеро представників партії "Команда Михайлішина" (Віталій Михайлішин, Антоніна Бабюк, Сергій Козак, Аліна Олевич, Валерій Найдиш, Анатолій Чесанов, Денис Тимофєєв) і троє кандидатів від "Рідного міста" (Василь Продан, Володимир Бешлей та Валерій Чинуш).

Нагадаємо, представники партій "Рідне місто" й "Команда Михайлішина" залишились єдиними у новообраному складі Чернівецької міської ради, які до цього часу не зареєструвалися депутатами Чернівецької міськради. Обидві партії раніше зверталися до суду з позовними заявами, в яких просили суд скасувати реєстрацію новообраних депутатів міськради, а також визнати незаконним проведення першого пленарного засідання Чернівецької міської ради восьмого скликання.

Раніше повідомлялося, що 24 грудня представники політичних партій "Команда Михайлішина" та "Рідне місто" подали заяви до міської територіальної виборчої комісії щодо реєстрації їх новообраними депутатами Чернівецької міськради.

26 грудня Чернівецька міська ТВК не змогла прийняти рішення про реєстрацію їх депутатами міськради у зв’язку з відсутністю кворуму. Окрім того, комісія не могла зібратися 28 грудня, а також вранці та ввечері 29 грудня.

Фото МБ


Коментарі:
Більше новин по темі: