Свободівці Буковини вимагають від Продана, Михайлішина та Яринича негайно припинити блокування роботи новообраної Чернівецької міськради

ХТО РУЙНУЄ ЧЕРНІВЦІ /

Принцип «Спільними зусиллями», яким завжди відрізнялися Чернівці від більшості міст України за останні 10 років знівельований тими, хто був при владі. Розпочали цей руйнівний процес місцевого самоврядування в 2011 році місцеві регіонали спільно з Віталієм Михайлішиним, втягнувши місто у нескінченне протистояння непримиримих кланів і до 2014 року багато що вже було знищено.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

Далі протистояння кланів лише загострилося і цей руйнівний процес знову перейшов у активну фазу у 2018 році, коли вже за участю секретаря міськради Василя Продана було відсторонено міського голову і продовжено руйнацію Чернівців.

Після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, коли чернівчани дали вичерпну оцінку тим, хто був при владі, і однозначно вже орієнтуються на новообраних депутатів і нового міського голову, багаторічні руйнівники Чернівців з «Рідного міста», «Команди Михайлішина» та «Народного контролю» і далі через міську ТВК, інформаційні маніпуляції у ЗМІ і соцмережах, через суди намагаються призупиняти процес набуття повноважень новообраними депутатами та міським головою.

Цей небезпечний процес блокування новообраної влади «руйнівна меншість» і далі намагається продовжити через блокування реєстрації своїх депутатів, масову брудну інформаційну кампанію та намагання через суд заблокувати роботу новообраної міськради.

Такі дії є вкрай небезпечні саме напередодні прийняття бюджету міста Чернівці на 2021 рік та ухвалення поточних важливих рішень, які необхідно прийняти для функціонування міського господарства в зимовий час.

Саме тому, як представники відповідальної політичної сили ВО «Свобода», міські голови від якої успішно продовжують розвивати міста Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, вимагаємо від кандидатів в депутати «Рідного міста», «Команди Михайлішина», «Народного контролю» негайно призупинити всі негативні процеси на блокуванння роботи новообраної Чернівецької міської ради та міського голови, невідкладно провести реєстрацію у Чернівецькій міській ТВК для набуття депутатських повноважень та після передбаченої реєстрації активно зайнятися конструктивною депутатською роботою на вирішення всіх потреб територіальної громади міста Чернівці.


Коментарі:
Більше новин по темі: