"Слуга народу" більше не лідер. Євросолідарність посіла перше місце у рейтингу партій — опитування КМІС

За даними опитування КМІС, Слуга народу вперше за довгий час втратила лідерство в рейтингу партій. Тепер більшість респондентів підтримують Європейську солідарність.

Дані опитування показали, що за ЄС готові проголосувати 13,9% усіх респондентів і 15,7% серед тих, хто визначився з вибором.

Слугу народу підтримують відповідно 13,7% і 15,5% опитаних.

У ВО Батьківщина підтримка встановилася на рівні 12% і 13,6% відповідно.

ОПЗЖ підтримали відповідно 11,5% і 13% респондентів.

Далі йдуть Сила і честь (7,6% і 8,6%), Наші (5% і 5,7%), Радикальна партія Олега Ляшка (4,9% і 5,6%), Українська стратегія Гройсмана (4,9% і 5,6%), партія Свобода (3,9% і 4,4%).

Серед чотирьох парламентських партій найбільше респондентів головною опозицією до влади називали «ЄС» (27,2%) і «ОПЗЖ» (24,3%). Ще 17,5% назвали «Батьківщину». Партію «Голос» назвали 4,4%.

На Вашу думку, яка головна причина економічної кризи в Україні?

Якщо говорити про Ваше загальне враження від нинішньої влади, то як би Ви оцінили її порівняно з минулою владою?

Опитування проводилося 15−18 жовтня методом телефонних інтерв'ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (випадкової генерацією телефонних номерів і подальшим статистичним зважуванням). Всього було опитано 1200 респондентів, що мешкають в усіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово контролюються владою України — АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 12%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації