Що натворив Стефанчук?! Чому скасування "літнього часу" – це дуже шкідливо для України
Сьогодні, 16 липня, Верховна Рада скасувала літній час. Чому це практично стане для України серйозною проблемою, у своєму блозі пише редактор видання "Європейська правда" Сергій Сидоренко на своїй сторінці у Фейсбук. Далі пряма мова:
"Спершу про відсутність логіки. Ми стали єдиною в Європі (і напевно у світі) державою, у якої кілька ЗАХІДНИХ сусідів матимуть більший час. Це нонсенс, але наступного літа коли у нас буде опівдні, то в Молдові і в Румунії вже буде перша дня. Всупереч географії, логіці і сонцю.
Це символічно, але не так важливо як решта наслідків.
Це рішення означає, що ВР смачно плюнула в усіх тих, хто живе у східних областях. Бо у них влітку о третій ранку буде сонце. Так, під час коменданьсткої. І після війни теж. А кого це цікавить у ВР? Принаймні не більшість депутатів.
Інший наслідок - наочний саме зараз, у спекотне літо. Це ж круто, наступного року на роботу треба буде їхати тоді, коли сонце майже в зеніті - на 10 ранку за нинішнім часом (наступного літа це буде 9). Можливо, зі службового авто спікера це байдуже, але більшість людей відчує зміну і буде вдячна, ага.
Це рішення також означає, що ВР краде годину часу літніх, весняних та осінніх вечорів у кожного з нас. Що на сході, що на заході України. Бо абсолютна більшість українців прокидається все ж за годинником, тобто пізніше за сонце. Тепер після роботи - "пісять і спать", вважають у ВР. А те, що сон буде гіршим за сонця, а вільний час припаде на сутінки - то це проблеми людей, які шерифа не обходять.
Але найбільший удар буде по жайворонках, які встають за сонцем. Їх природа влітку будитиме тепер на годину раніше. І до кінця робочого дня продуктивність буде вже сонною.
Я вже не кажу про розсинхронізацію з ЄС та інші дрібніші наслідки.
І все це - просто через те, що спікер Руслан Стефанчук чомусь загорівся ідеєю пропхнути необдуману ідею про фіксацію зимового часу, і зрештою досяг свого.
Дуже хотілося би вірити, що президент ветує це ДИКО шкідливе рішення, наслідки якого автори навіть не уявляють, і очевидно не пробували обдумати на кілька кроків уперед. Але чесно, не дуже вірю в таку можливість", - написав Сергій Сидоренко.
-
Шкільні автобуси, майстерні та безкоштовне харчування: що зміниться в освіті в 2025 році, розповіла нардепка Олена Шуляк
-
Христо Грозєв: Путіна "рвуть на частини" два угрупування, вимагаючи неможливого...
-
Протягом останніх років держава придбала житло для майже 140 великих прийомних сімей
-
Військові обурюються: Разумков готується до виборів та зі своєю командою приїхав до Козака у Сокиряни
-
Скільки переселенців отримали нове житло в 2025 році
-
Мустафа Найєм: “Книга, яка пояснює Дональда Трампа”