Порошенко у Верховній Раді "розніс" колаборантів з ОПЗЖ: "Путін - самі розумієте хто!" (ВІДЕО)

ВІДПОВІДЬ 5-ТІЙ КОЛОНІ /

Представники проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя" вже котрий рік не можуть розібратися, хто винен в російській агресії й анексії Криму. Хоча відповідь очевидна – Володимир Путін. На цьому наголосив п'ятий президент, лідер "ЄС" Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

"Перш за все хотів би скористатися правом репліки і розповісти нешанованій мною п'ятій колоні РФ під назвою "ОПЗЖ", як був захоплений Крим. Незважаючи на те, що у мене інавгурація була в червні, коли вже декілька місяців тривала російська анексія і російська окупація, до цих пір в "ОПЗЖ" не можуть розібратися, хто винен в анексії й агресії", – сказав він.

І продовжив: "Ми від імені всього залу інформуємо вас, що прізвище цієї людини – Путін! Той, хто подав у свою Раду Федерації закон про право використання російських військ закордоном. Той, хто ввів війська, той, хто вбивав кримських татар і українських патріотів, той, хто захоплював і кидав їх у тюрми".

Він нагадав, що присутній у залі заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, який кілька років був політичним в'язнем окупаційної російської влади, міг би "яскраво про це розповісти".

"Якби ви розплющили очі та перестали виконувати завдання країни-агресора, насаджуючи тут тези російської пропаганди, які до цих пір мали можливість розповсюджувати через свої канали, які, на щастя, закриті", – вказав Порошенко.

Він наголосив, що ще за часів свого президентства соратники Віктора Медведчука намагалися купити ці телеканали.

"А тоді ви лише "топили" за Зеленського. А зараз, коли вас позбавили права обдурювати українців, увесь цей зал підтримує це рішення! Путін – … ви самі зрозуміли хто! Слава Україні!" – резюмував він.


Коментарі:
Більше новин по темі: