Поліція заявляє, що посилила заходи безпеки у середмісті Чернівців через повідомлення про замінування адмімінстративних будівель (ФОТО)

ТАКІ РЕАЛІЇ /

У зв’язку з низкою повідомлень про замінування адміністративних будівель у Чернівцях, що надійшли до поліції впродовж 17-18 грудня, буковинські поліцейські та військовослужбовці Нацгвардії заступили на посилене чергування. Правоохоронці звертаються до громадян з проханням з розумінням поставитися до вимушених заходів безпеки і можливих тимчасових незручностей. Дотримуйтеся чинного законодавства, правил карантину та не порушуйте громадський порядок.

Вранці 18 грудня керівництво ГУНП в Чернівецькій області провело інструктаж з поліцейськими, задіяними у забезпеченні належного правопорядку та громадської безпеки. Підпорядкований особовий склад націлено на захист інтересів громадянського суспільства, дотримання прав громадян, дисципліни та законності.

До спеціальних поліцейських заходів залучено співробітників структурних і територіальних підрозділів буковинської поліції, кінологів, вибухотехніків, групу превентивної комунікації та військовослужбовців Національної гвардії України. Для оперативного реагування на можливі зміни оперативної обстановки сформовано достатню кількість резерву особового складу.

Правоохоронці взяли під охорону адміністративні будівлі органів державної влади і здійснюють заходи щодо підтримання безпеки дорожнього руху поблизу них. Нагадуємо, що відповідно до статті 31 Закону України «Про Національну поліцію», для недопущення загроз публічної безпеки і порядку поліцейські можуть здійснювати перевірку документів особи, поверхневу перевірку та огляд, зупинення транспортних засобів, вимагати залишити місце й обмежувати доступ до визначеної території.

Прохання до громадян дотримуватися вимог чинного законодавства та сприяти поліцейським під час виконання ними своїх службових обов’язків.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області


Коментарі:
Більше новин по темі: