Нардеп з Буковини Мазурашу хоче, щоб проти Порошенка РНБО ввів санкції

Народні депутати "Слуги народу" Георгій Мазурашу з Буковини та Владлен Неклюдов направили депутатський запит до Ради національної безпеки та оборони України щодо введення санкцій проти екс-президента України Петра Порошенка.

Про це нардепи повідомили вчора на брифінгу під час перерви засідання парламенту, пише МБ.

"Це має стати предметом розгляду на РНБО і мають бути застосовані санкції, про що я у законний спосіб підготував запит", – сказав Неклюдов.

Він уточнив, що йдеться про начебто діяльність корпорації Порошенка ROSHEN на території Російської Федерації.

"Восьмий рік. У Липецьку. Я наводив довідки. Ще кілька тижнів тому продовжувались судові процеси порошенківської компанії з російськими податковими органами задля того, щоб сплачувати податки. Це підтверджує, що вони ведуть бізнес. А отже, це загрожує нацбезпеці", – сказав депутат.

Нардеп Мазурашу у своєму виступі сказав, що підтримує цей депутатський запит. Також він звинуватив Порошенка у брехні та маніпуляціях.

"Особа, яку я вважаю аморальною – це п’ятий президент України... Якщо щось нам підказувати конструктивне, ми за це дякуємо. Але точно не йому і не його соратникам. А серед його соратників, нагадаю, є його попередники... Янукович... Вони одного поля ягоди. Вони навіть були політичними соратниками. Точно не йому і не його політичним соратникам розказувати, як Україні жити. Бо він просто не має морального права це робити. Він, на жаль, грабував. І на горбу у співгромадян "сколотив" собі статки і "жирує" на горбу українців. А при цьому намагається повчати", – сказав Мазурашу.

Також нардепа з Буковини обурило те, що Порошенко робить заяви про "офшори Зеленського".

"Це просто верх цинізму. Під час війни, коли наші найсміливіші патріоти захищали інтереси України на сході та віддавали життя, в цей же час його компанії в офшорах ховалась від податків. А тут він згадує про якусь історію 2012 року та намагається прив’язати якийсь негатив до чинного президента. Я би радив таким, як Порошенко, не забувати, ким вони є насправді. Насправді вони є просто аморальними типами", – висловився Мазурашу.

Нагадаємо, раніше Мазурашу заявляв, що має мрію – після того, як потрапить до Верховної Ради, він не подасть руки екс-президенту Петру Порошенку.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації