Лис не здається: на Буковині «Слуга народу» звинуватила окремих своїх депутатів облради нібито у "підробці документів" щод зміни голови фракції

Засідання, на якому були спроби переобрання голови фракції "Слуга народу" в обласній раді, було нелегітимним.

Про це у Фейсбуці повідомила Чернівецька обласна організація "Слуга народу".

На засіданні політради 14 червня, розглянули лист-повідомлення від депутата Чернівецької обласної ради Олексія Грушка та заяви від депутатів Чернівецької обласної ради Василя Бічера й Андрія Маковея.

Депутат Чернівецької обласної ради Василь Бічер виступив із публічним засудженням неправомірних дій окремих депутатів, які, за його словами, “вдалися до підробки документів”.

Як зазначається у дописі, двоє із семи депутатів, чиї прізвища фігурували у наданому Олексієм Грушком протоколі про засідання фракції, засвідчили письмово, що вони не брали участь у цьому засіданні і не голосували за обрання нового голови фракції "Слуга Народу" в обласній раді.

“Враховуючи, що була зафіксована низка інших порушень, політрада ухвалила рішення визнати протокол недійсним, а засідання - нелегітимним”, - йдетьсф у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях новою керівницею фракції "Слуга народу" в обласній раді стала Юлія Грицку-Андрієш. Це рішення ухвалили члени фракції на зборах 5 червня.

Згодом у Чернівецькій обласній організації "Слуги народу" заявили, що головою фракції в обласній раді був і залишається Володимир Жаровський.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації