Керівництво Чернівецької ОДА продовжує легковажити з рішенням облради - встановлювати червоно-чорний прапор на Державні свята, - Мельничук

СУДІТЬ ЗА ЇХ СПРАВАМИ /

Керівництво Чернівецької ОДА продовжує легковажити з рішенням обласної ради минулого скликання, а саме - встановлювати червоно-чорний прапор на Державні свята, - вважає голова Чернівецьої обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук. Про це очільник буковинських свободівців написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Керівництво Чернівецької ОДА до 15.00 не виконувало рішення сесії облради - встановлювати червоно-чорний прапор на 29 січня День Героїв Крут...(після 15.00 червоно-чорний прапор встановили).

29 січня громадськість та влада відзначають пам'ять Героїв Крут у Чернівцях традиційно щороку. Нажаль минулого року виконавча влада області самоусунулась від участі у публічних заходах разом з громадськістю і місцевим самоврядуванням. Незважаючи на фактичне ігнорування цих публічних заходів Осачук та керівництво ОДА рішення встановлювати червоно-чорний прапор боротьби за Україну виконали і на приміщенні облради та адміністрації червоно-чорний прапор майорів з самого ранку і на День Героїв Крут і на інші свята, коли це було передбачено рішенням облради.

Цього ж року представниця Чернівецької ОДА взяла участь в урочистостях до Дня пам'яті Героїв Крут, а ось червоно-чорний прапор боротьби за Україну до 12.30 29 січня так і не був виставлений.

Натомість на Ратуші Чернівецької міської ради, як і на частині інших приміщень мерії червоно-чорний прапор на 29 січня встановлений!

При спілкуванні з Директором КП"Дирекція з ОМСВТГ" отримав інформацію, що обласна адміністрація поклала ці функції на управління комунікацій ОДА, а в управлінні повідомили, що їм не давали доручення встановити червоно-чорний прапор, а без прямої вказівки керівництва вони не будуть це робити...

 

Таким чином керівництво Чернівецької ОДА прямим чином довготривало ігнорує виконання рішення сесії Чернівецької облради...

P.S. При попередній каденції Чернівецької обласної ради, коли ВО"Свобода" була представлена в обласній раді і я був заступником голови такого роду проблем не виникало навіть при теперішній владі у 2020 році...

P.P.S. На 15.00 червоно-чорний прапор боротьби за Україну був встановлений на приміщенні облради та адміністрації. Це сталося саме після оприлюднення інформації і того, що патріоти та депутати стали активно звертатися до керівництва ОДА з вимогою негайно виконати рішення сесії і встановити червоно-чорний прапор боротьби за Україну на День пам'яті Героїв Крут (та на інші патріотичні дати). Слава Україні! Героям Слава!


Коментарі:
Більше новин по темі: