Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук: «Я не нарцис. Просто мислю себе все життя офіцером. Сприймайте мене майже, як у офіцерському кітелі» (ВІДЕО)

НЄ ПАДАЙТЄ ДУХОМ, ПОРУТЧІК ГОЛІЦИН… /

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук не погоджується з тим, що він має риси нарциса, і зізнався що ще з дитинства мислив себе офіцером. Він каже, що саме цей образ відповідає його «внутрішній інституції». Про це у авторській програмі Святослава Вишинського «Без емоцій», яка виходить на каналі «Чернівецький промінь» 26 листопада заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Процитуємо уривок з цієї програми:

Ведучий Святослав Вишинський: Я помітив, що на відміну від колишніх чернівецьких губернаторів, ваших попередників, ви приділяєте дуже ретельну увагу своїй зовнішності та образу. Ваші офіційні фотокартки, я думаю, не випадково нагадують портрети вельмож доби абсолютизму чи пізнього ренесансу. Хочу запитати відверто: ви помічаєте в собі риси нарцисизму?

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук: Всі люди, які мене знають ближче, можуть підтвердити, що я мислю себе все життя офіцером. Це була моя дитяча мрія, яка за певних обставин не реалізувалася в активний спосіб. І я надзвичайно гордий з того, що є офіцером запасу ЗСУ. Мій образ просто відповідає моїй внутрішній інституції. Я вважаю, що офіцер не може дозволити собі бути розхлябаним, не акуратним, або якось погано виглядати. Тому сприймайте мене майже, як у офіцерському кітелі.

Ведучий: Але все ж одна з ознак нарцисизму, це нетерпимість до критики. Я неодноразово помічав, що ваше спілкування з журналістами, а також протестувальниками дуже легко переходить на підвищений тон і навіть на взаємні образи. Чи не бачите у цьому свою особисту емоційну слабкість?

С.Осачук: Я не бачу у цьому жодного нарцисизму. Вважаю, що це мені не притаманно. Єдине, що я не терплю хамства. І коли мене запрошують до спілкування, або приходять протестувальники під стіни ОДА, зазвичай, я одразу виходжу без жодних запрошень. І коли після 5-10 хвилин спроби поспілкуватися з іншого боку ігноруються на мене починають підвищувати голос, вигукувати, кричати щось істерично, то для того, щоб людей заспокоїти, я також можу застосувати цей психоемоційний прийом, виключно для того, щоб повернути їх у формат нормального людського спілкування. Тому я не вважаю це своєю слабкістю, а навпаки - сильною стороною . І можу також проявити характер.

Дивіться також цей епізод інтерв’ю на відео:


Коментарі:
Більше новин по темі: