Бунт у "Слузі народу": депутат Кривошеєв написав заяву про вихід з партії: не влаштовує кадрова політика

Народний депутат від "Слуги народу" Ігор Кривошеєв написав заяву про вихід із політичної ради партії та самої партії через кадрову політику цієї політичної сили.

Про це Ігор Кривошеєв написав у своєму Facebook.

"У мене рішення зріло давно… Якщо формулювати в трьох словах – це кадрова політика партії. Мабуть всім відомо про скандал з нардепами Арістовим і Тищенко, та певно мало кому відомо, що ці двоє мали картбланш на прийняття партійних рішень по Закарпатській області. Дотичним закарпатцям було чудово зрозуміло, що це за люди, але на центральному рівні нам довелося чекати публічних скандалів. Вони покарані, ніби питання вичерпано. Але вони обидва – це результат кадрової політики партії. Це системна проблема", - написав він.

Депутат додав, що йому соромно, що він раніше "мовчки до цього ставився". Він також зазначив, що виходить з партії, щоб "підсвітити певні наявні проблеми" у кадровій політиці.

Нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко повідомив деякі цікаві подробиці причини такого демаршу Кривошеєва.

"Він сам заявив, що причина виходу з партії “Слуга народу” – кадрова політика. Але насправді не тільки через це. Фактично на кораблі під назвою “Слуга народу” є внутрішній бунт проти Гетманцева, і Кривошеєв був одним з тих, хто критикував роботу податкової служби і особисто Гетманцева.

І ще момент, він вийшов з партії, але не вийшов з фракції, щоб в нього не забрали мандат. Бо Кривошеєв потрапив у Раду за списками від “Слуг”. До речі, він ще й очолював президентську кампанію в Закарпатській області і був довіреною особою Зеленського. Але, схоже, Гетманцев все ж більш довірена особа, - написав у своєту Телеграм-каналі Гончаренко.

Ігор Кривошеєв - народний депутат 9 скликання від "Слуги народу", голова Закарпатської обласної організації партії. Був довіреною особою Зеленського. У 2023 році Кривошеєва обрали членом комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Автор і засновник українськомовної інтелектуальної гри "Ґік Ґеймз". Учасник проекту "Ліга Сміху".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації