Баканов розповідає про те, як захищав державу, а через його зраду десятки тисяч українців загинули, - військор Бутусов

Ексголова СБУ Іван Баканов дав інтерв’ю, де розповів як ефективно він захищав державу, і навіть морські дрони, якими СБУ та ВМС спільно підірвали Кримський міст у липні 2023-го, на думку Баканова, розробили саме завдяки його задуму. Це є непокараною державною зрадою.

Про це пише на своїй Facebook-сторінці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Баканов призначив на вищі посади в СБУ викритих агентів ФСБ. Той же Олег Кулініч сидів у нього в робочому кабінеті постійно, особливо після початку війни, кинув свою посаду - начальника ГУ СБУ по Криму у Херсоні, здав усіх наших людей у Криму, здав усі наші таємниці", - пише Бутусов.

Він додає, що Баканов не тільки просував російську дезінформацію перед вторгненням, а й у перші дні ховався та не ухвалював взагалі ніяких рішень.

"Ні до яких атак дронів Баканов, звичайно, ніякого стосунку не має", - зазначає Бутусов.

Головний редактор запитує, як можна розслідувати про здачу півдня України і допитувати військових, коли слідчим заборонили допитувати ексголову СБУ, який призначив групу агентів ФСБ на керівні посади саме на цей напрямок?

"І дотепер Баканов не є фігурантом кримінальних справ, він живе мирним життям, коли десятки тисяч загинули через цю зраду, через ці злочинні дії та бездіяльність", - додає Бутусов.

Та зазначає, що перебування Баканова на волі, а не під слідством, це демонстрація, що навіть державна безпека, закон та справедливість в Україні нічого не варті, якщо ти директор "Кварталу 95".

Минулого тижня стало відомо, що колишній глава СБУ Іван Баканов склав іспити, пройшов стажування та отримав свідоцтво адвоката від Ради адвокатів Полтавщини.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації