БукІнфо вимагає своєї "долі" в ОДА
ЦИРК НА ДРОТІ /
На сайті "Часу" в обідню пору 2 грудня, з"явилася сканова пом'ята "бумажка", закинута майстрами провокацій та інтриг у смітник світової павутини, яку знайшов Заслужений журналіст України, шеф-редактор газети "Час" Петро Кобевко. Петро Дмитрович зі щемом у серці назвав замітку "Свої журналісти мають від влади винагороду?" Тож процитуємо її:
"Провокації тривають! Помиї в Чернівецькій області вже ллються бочками. Ми не знаємо, хто перший це розпочав, але кінця краю вже цьому не буде. В мережі Фейсбук з’явився лист. Кажуть, його знайшла прибиральниця в ОДА. В листі зазначається, що за позитивне висвітлення діяльності ОДА певні журналісти отримують грошову винагороду. Журналісти ж появу такого листа називають провокацією і неправдою".
Посміялися ми файно. А потім подумали: блін!!! якщо це правда? Тому тепер просимо, ні просто вимагаємо :) від керівництва ОДА показати нам справжню "бумажку", щоб отримати свою долю у баксах, про яку ми "ні слухом, ні духом". А уявляєте, шановні читачі, як ми розживемося, якщо ці гроші виділялися не перший місяць? Тоді нам точно доведеться судитися з Галицем і Папієвим за свою "зароблену долю".
За знайдену "бумажку" у сміттєвій корзині Фейсбуку і "відсуджені" невдовзі гроші, ми обіцяємо Петрові Дмитровичу Кобевку гарний стумулюючий відсоток :) Ждьом-с...
БукІнфо (с)
-
«Джин уже випущений з пляшки»: Саакян про кризу між Україною та Польщею -
Зеленський, Кучма, Ющенко, Порошенко і Гройсман повернули польські нагороди: до протесту приєднався навіть ексдепутат Сейму Польщі -
«Я не дозволю розхитати політичну ситуацію»: Як керівник ОВА Осипенко мирив чернівецьких депутатів з мером Клічуком -
Олексій Бойко подав апеляцію на рішення суду першої інстанції про позбавлення його посади -
Зеленський зібрав Порошенка, Тимошенко і Бойка за зачиненими дверима: про що говорили на Банковій -
Декларації буковинських депутатів: Заремський бідний, у Мазурашу зросли статки, а Божик міняє люксові автівки, як рукавички
