“А в чому, власне, новина?”: Зеленський виступив зі зверненням щодо ймовірної агресії РФ

Президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням з приводу ймовірної агресії Російської Федерації.

Відеозвернення опубліковане у середу, 19 січня.

“… Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися просто завтра, будь-якої миті, і це вже точно, і воно відрязняється від того “точно”, яке було місяць тому, і “точно” минулого року. А ще “точно те, що ми, нібито, не готові. Але, начебто, нас не залишать самих. Всі у світі нас підтримують, але всі в Украні будуть мобілізовані. Хоча все це ще не точно. Всю цю риторику в офіційних політичних заяв, новинах, ЗМІ, чутках біля під’їзду об’єднує одне логічне питання: “А в чому, власне, новина?” Хіба це не є реальністю вже 8 років? Хіба вторгнення розпочалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з’явилася тільки зараз? Ці ризики існують вже не один день. І вони не стали більшими. Більшим став ажіотаж навколи них. І зараз активно нападають не на нашу землю, а на ваші нерви, щоби у вас було постійне відчуття тривоги.”, – звернувся президент до українців.

“Зараз єдиний привід для паніки – якщо після восьми років війни ми будемо досі піддаватися паніці, знімати з рахунків гроші, знімати все з полиць, скидати знайомим та друзям фейки та страшилки. Всім нашим громадяним, особливо – похилого віку, потрібно це зрозуміти – потрібно видихнути, заспокоїтися, не бігти по гречку й сірники. Всім ЗМІ бути саме засобами масоовї інформації, а не засобами масової істерії. в гонитві за хайпом не допомагати ворогу. Повідомляти щодня про те, що війна буде завтра – це точно її не зупинить”, – переконаний глава держави.

Також Зеленський порадив усім партнерам України бути дієвими не лише на словах.

“Важлива не лише інформація про те, що може зробити Росія, а й про те, що в цьому випадку буде робити світ, без абстрактних “їм це не минеться”, а називаючи конкретні санкції, заходи, на які готовий весь світ”, – наголошує президент.


Коментарі:
Більше новин по темі: