6 квітня у Сьомому апеляційному адміністративному суді Вінниці відбудеться перше засідання за апеляційною скаргою партії "Команда Михайлішина" до Чернівецької міської ТРК

ЩЕ НЕ ВЕЧІР? /

У Сьомому апеляційному адміністративному суді (місто Вінниця) 6 квітня відбудеться перше засідання у справі за апеляційною скаргою політичної партії "Команда Михайлішина" до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії щодо визнання незаконності проведення першої сесії міськради.

Відповідна інформація оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомила у Facebook громадянська мережа "ОПОРА", - повідомляє МБ.

"Справу призначено до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 06 квітня 2021 року о 13 год. 00 хв. у залі судового засідання № 2 Сьомого апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул.Соборна, 48/ вул.Оводова, 34)", – йдеться у дописі.

 

 

Нагадаємо, у грудні 2020 року представниця партії "Команда Михайлішина" Аліна Олевич подала судовий позов до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії з вимогою скасувати реєстрацію новообраних депутатів міської ради та скасувати протокол ТВК щодо скликання першої сесії міської ради.

26 січня 2021 року Чернівецький окружний адміністративний суд відмовив "Команді Михайлішина" у задоволенні цього позову.

Пізніше партія подала апеляцію на рішення суду.


Коментарі:
Більше новин по темі: