Як на Буковині зустрічали полеглого молодого воїна з Лужан Максима Бучацького
Військовий із Буковини Максим Бучацький загинув на фронті. Земляки зустрічали Героя, стоячи на колінах та з прапорами в руках.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook лепутат Мамаївської сільської ради Роман Рудик.
"Сьогодні, 15 квітня 2024 року, загиблий Герой України, бойовий сержант Прикордонної служби України Максим Бучацький назавжди повернувся у рідне селище Лужани, - написав Рудик. - Дякуємо Тобі, наш Герою ! Спочивай у мирі з Богом. Ми пам’ятатимемо якої дорогою ціною дається нам кожен новий день! Вічне прокляття ворогу, який приніс на нашу землю стільки смертей і горя!".
Як повідомляв БукІнфо, у боях за Україну загинув 21-річний Герой із Лужан Максим Бучацький.
Загинув Герой 12 квітня 2024 року, біля населеного пункту Григорівка на Донеччині, при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань.
-
Нацгвардійця Андрія Галюка із Клішковецької громади посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня
-
Буковина у скорботі прощається з трьома молодими захисниками: лейтенантом Павлом Унгуряну, сержантом Володимиром Юзьком та солдатом Сергієм Унгуряну
-
«Будемо писати про це в книжках». Історик Грицак оцінив дії Зеленського під час війни
-
У Мигове на Вижниччині попрощалися з полеглим молодим захисником Олексієм Лашкібою
-
Хотинська громада втратила хороброго Героя, командира відділення ЗСУ Володимира Юзька
-
На війні від ворожого дрона загинув фанат футбольної «Буковини» лейтенант ЗСУ Павло Унгурян