Вийшов на поле бою, яке постійно обстрілював противник: про воїна з Буковини та його героїчний вчинок
Він був спортивний, відповідальний, працьовитий, завжди оптимістично налаштований. Ще зовсім молодий, не встиг одружитися, але, приїхавши додому на тиждень у відпустку, вирішив освідчитися своїй коханій дівчині. Разом будували плани та мріяли про щасливе майбутнє у вільній, незалежній, квітучій Україні. Та не склалося… повернувся з поля бою вже на щиті, як герой-захисник рідної землі. Йому було тільки 23…
Історію Героя публікує "Незабутні. Буковина пам’ятає".
Народився Павло Андрійович Танигін 22 жовтня 1998 року в селі Іспас Вижницького району. Зростав разом із старшою сестрою Тетяною, яку дуже любив. Успішно навчався в місцевій школі. Захоплювався спортом, у вільний час охоче грав з друзями в футбол. Серйозно займався вільною боротьбою, брав участь у різних змаганнях, мав чимало грамот, кубків та медалей. Згодом вступив до військово-спортивного ліцею. Батько Павла загинув у страшній аварії, тому хлопець рано став опорою для родини. Мама Світлана як могла старалася підняти своїх дітей, жила заради них та багато працювала.
Земляки згадують Павла з теплом: «Він був щирий, привітний, чесний, порядний, спокійний, веселий та дуже добрий. Працьовитий, активний, охоче всім допомагав чим міг».
Коли почалося повномасштабне рашистське вторгнення в Україну, Павло разом із своїм товаришем Олегом добровільно пішов захищати Батьківщину. Служив солдатом в військовій частині А 4053. Пройшов із побратимами складними фронтовими дорогами на Сході України. Друзі по зброї згадують, що він ніколи не падав духом сам та підбадьорював тих, хто поруч, був сміливим, мріяв про перемогу над ненависним ворогом, мирне життя.
Загинув Павло Танигін 15 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання неподалік села Опитне Покровського району Донецької області. Він учинив героїчно – вийшов на поле бою, яке постійно обстрілював противник. І цей крок став останнім у його житті. Через ворожий вогонь із того поля смерті довгий час не було можливості забрати тіло воїна.
Досвідченим спеціалістам довелося кілька місяців наполегливо працювати, щоб за допомогою результатів аналізів ДНК віднайти останки мужнього героя та привезти додому. Аж 29 січня 2023 року майже всі жителі села Іспас вийшли зустрічати молодого безстрашного героя-захисника Павла Танигіна. У глибокій зажурі залишилися родина, друзі, мати та сестра.
Буковина пам’ятає! Вічна слава Герою!
-
Інтерв’ю з чернівецьким адвокатом, який добровільно став штурмовиком: "Потрібно ввести граничні терміни участі в бойових діях. Є ті, які служать, а є які воюють. І між ними лежить прірва"
-
Помер викладач ЧНУ, кандидат фізико-математичних наук, один із фундаторів національно-визвольного руху на Буковині 80-90-х роках Микола Ярославович Кушнір
-
У Чернівцях прощаються з полеглим 28-річним захисником Сергієм Манжосом
-
Командир мобільної вогневої групи Олег Слободян: Війна це не прогулянка. Вона перевертає все у тих, хто її бачив чи пройшов...
-
Головного розвідника Буданова дійсно хотіли прибрати з посади. До цього причетні «деякі представники Банкової»
-
У Мамаївцях на Буковині попрощалися з полеглим захисником Олександром Човником