Військовий аналітик Євген Дикий: Якщо Росія переможе, в Україні буде одна велика Буча! Виживуть лише окремі дуже лояльні колаборанти

В гостях у TSN.UA військовий і політичний аналітик, ветеран російсько-української війни, громадський діяч і директор Національного антарктичного наукового центру Євген ДИКИЙ. Він розповів, що буде у випадку, не дай Боже, поразки України у цій війні. За його словами, українські патріоти та націоналісти будуть знищені першочергово, а виживуть лише окремі колаборанти.

Пряма мова:

“Росіяни вже не приховують щодо "окончательного решения украинского вопроса”. І вживають вони це у такому ж контексті, як Гітлер вживав проти євреїв. Якщо ми програємо, це не буде якийсь гібридний варіант. Тут не має бути ілюзій, типу буде як у Криму. Мовляв, живуть же там люди. Живуть, але не ті хто хоч трішки протестували. Нам всім треба розуміти, що не буде навіть, як у Криму - тут буде одна велика БУЧА.

От, щоб тут бо як у Криму, нам потрібно було здатися одразу, без бою. І бажано ще у 2014 році, а не 2022-му. От тільки тоді тут могла бути якась лайтова версія перетворення всієї України на новий Крим, або швидше на нову Білорусь. І це був би найбільш лайтовий варіант. Але це для нас неможливо. З нами буде як із Чечнею, після другої Чеченської війни, де просто все винищили, що було хоч трішки живе. Там залишилися лише ті, хто кров’ю показали свою лояльність путіну.

З нами буде так, як в Бучі чи Маріуполі. Виживуть лише окремі найбільш успішні колаборанти, а не навпаки - загинуть окремі найбільш радикальні патріоти. Це треба зрозуміти буз жодних ілюзій. Ми воюємо у війні, де вирішується будемо ми, як нація, чи не будемо.

До речі, також треба позбутися ілюзії, що Захід готовий прийняти 30 млн. біженців. Не готовий! Й так 10 млн. українців виїхало, дякуємо, що вони їх прийняли, але якщо буде тікати 30 млн. вони свої кордони закриють. Це потрібно розуміти.

Якщо фронт обвалиться, то не треба думати, що у всіх буде можливість втекти (...)

Нас були готові на Заході вже оплакувати. Коли ми дуже здивували Захід, просто вразили шаленим опором, величезними чергами за автоматами - вони почали нами захоплюватися, почали нам аплодувати. У них з"явилися надії, якщо ми виявилися такими крутими, то нам варто трохи допомогти, ми переможемо і це буде красиво. А коли далі виявилося, що не все так просто, що війна затягується, через те, що поставки зброї бути дуже повільні, довго розкачувалися і за цей час росія встигла повести масову мобілізацію. І це повністю переламало хід війни.

У НАС БУВ ШАНС ЗАКІНЧИТИ ЦЮ ВІЙНУ У 2022 РОЦІ. Коли цю зброю, яку нам дають у 2023, мали б давати у 2022-му. А так восени минулого року пішла масова мобілізація на росії, орки набрали 400 тисяч "гаматного м’яса" і, звичайно, це поміняло хід війни. Затягнуло її на рік і ще не відомо на скільки… І це для Заходу із захоплюючого шоу “Давид проти Голіафа” перетворилося на затяжну ботягу.

Продовження розмови з Євгеном Диким дивіться тут:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації