"Велику Писарівку ворог рівняє із землею": Воєнна кореспондентка з Сумщини Оксана Ковальова розповіла буковинцям, як працювала та жила під постійними обстрілами

Оксана Ковальова, воєнна кореспондентка з Сумщини, розповіла в авторській програмі журналістки Алли Спрінчінат, як працювала та жила під постійними обстрілами. Нині вона - переселенка у Чернівцях, переїхала у столицю Буковини з двома своїми дітьми, рятуючи їх подалі від війни. А ще пані Оксана з січня місяця активно співпрацює з нашим інформаційним сайтом БукІнфо.

Читачі БукІнфо знайомі з її вражаючими публікаціями з багатостраждальної Великописарівської громади на Сумщині, яка нині перебуває під постійними обстрілами рашистів. Вороги повністю рівняють із землею міста і села українського прикордоння на півночі цієї області. Днями облетили світ відеокадри, як ДСНС разом з волонтерами евакуюють мешканців Великої Писарівки та їхніх домашніх тварин від смерті.

І це - воєнні будні Сумщини, в розв’язаній більше двох років тому широкомасшабної війни росії проти України.

«Працюю, а тут такий вибух за вікном. І що я роблю? Я просто пересідаю на інше місце просто біля стіни, а не біля вікна, щоб голову не знесло», - розповідає Оксана Ковальова про свою роботу в редакції газети "Ворскла" останім часом.

«З дому до роботи метрів 300. Мій маршрут розбитий на ямочки, тобто якщо буде летіть, я розумію в в яку ямку падати», - каже вона.

Під час війни, працюючи під постійними обстрілами, залишившись без житла, пані Оксана знайшла в собі сили та бажання написати книгу, в якій зібрала зафіксовані нею злочини росії проти України.

«Під час обстрілів, мама несла дитинку, які не було ще й року. Маму вбило, вона впала з дитиною і своїм тілом прикрила дитя, врятувавши від смерті. Соску з рота дитини вирвало і повісило на дереві», - розповідає журналістка.

Вона так і назвала свою документальну книгу “Мамо, я хочу жити!”, яку не можливо читати без хвилювання і сліз...

Пропонуємо вашій увазі переглянути це зворушливе інтерв’ю зі сміливою журналісткою Сумщини Оксаною Ковальовою:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації