"Велику Писарівку ворог рівняє із землею": Воєнна кореспондентка з Сумщини Оксана Ковальова розповіла буковинцям, як працювала та жила під постійними обстрілами
Оксана Ковальова, воєнна кореспондентка з Сумщини, розповіла в авторській програмі журналістки Алли Спрінчінат, як працювала та жила під постійними обстрілами. Нині вона - переселенка у Чернівцях, переїхала у столицю Буковини з двома своїми дітьми, рятуючи їх подалі від війни. А ще пані Оксана з січня місяця активно співпрацює з нашим інформаційним сайтом БукІнфо.
Читачі БукІнфо знайомі з її вражаючими публікаціями з багатостраждальної Великописарівської громади на Сумщині, яка нині перебуває під постійними обстрілами рашистів. Вороги повністю рівняють із землею міста і села українського прикордоння на півночі цієї області. Днями облетили світ відеокадри, як ДСНС разом з волонтерами евакуюють мешканців Великої Писарівки та їхніх домашніх тварин від смерті.
І це - воєнні будні Сумщини, в розв’язаній більше двох років тому широкомасшабної війни росії проти України.
«Працюю, а тут такий вибух за вікном. І що я роблю? Я просто пересідаю на інше місце просто біля стіни, а не біля вікна, щоб голову не знесло», - розповідає Оксана Ковальова про свою роботу в редакції газети "Ворскла" останім часом.
«З дому до роботи метрів 300. Мій маршрут розбитий на ямочки, тобто якщо буде летіть, я розумію в в яку ямку падати», - каже вона.
Під час війни, працюючи під постійними обстрілами, залишившись без житла, пані Оксана знайшла в собі сили та бажання написати книгу, в якій зібрала зафіксовані нею злочини росії проти України.
«Під час обстрілів, мама несла дитинку, які не було ще й року. Маму вбило, вона впала з дитиною і своїм тілом прикрила дитя, врятувавши від смерті. Соску з рота дитини вирвало і повісило на дереві», - розповідає журналістка.
Вона так і назвала свою документальну книгу “Мамо, я хочу жити!”, яку не можливо читати без хвилювання і сліз...
Пропонуємо вашій увазі переглянути це зворушливе інтерв’ю зі сміливою журналісткою Сумщини Оксаною Ковальовою:
-
Воював із 2022 року: у Рукшині провели в останню дорогу полеглого захисника Віталія Дудку -
"Ворог радіє": Сергій "Флеш" повідомив, що після відставки Федорова більше не працює в Міноборони -
«У мене вистачає засобів. У мене немає людей... За останній місяць ми повернули із СЗЧ втричі більше людей, ніж втекли»: Новий командир 107-ї чернівецької бригади ТРО Денис Перч -
На Буковині попрощалися з двома воїнами, які повернулися додому після тривалого очікування. Як прощалися жителі Калічанки з Олександром Бурковським -
Комбрига 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Кононнікова застрелили. Ознак насильницької смерті не виявлено -
Вічна слава Героям! На Буковині попрощалися із двома полеглими захисниками України
