Урятувати життя побратима, ризикуючи своїм: історія бойового медика спецпідрозділу КОРД поліції Буковини

Урятувати життя побратима, ризикуючи своїм. Він повернувся з гарячого Бахмутського напрямку. Боєць «КОРДу» ГУНП в Чернівецькій області під ворожим вогнем буквально виривав із рук смерті українських захисників.

Історію бойового медика розповідає телеканал "Інтер", пише відділ комунікації поліції Чернівецької області.

- Коли вже командири кажуть, де ми працюємо, скільки людей потрібно і який напрямок, то вже бойовий медик аналізує, формує маршрут, щоб знати якою дорогою, якщо станеться якась не штатна ситуація, знати, як під'їхати до колег, як швидше їх витягнути, як найшвидше надати допомогу, щоб їх відправити в стабілізаційні пункти, розповідає боєць "КОРДу".

- Найтяжче, коли багато постраждалих. Треба завжди в голові спершу заспокоїтися, емоції в цій справі дуже зайві, і починати надавати допомогу, їх сортувати й розуміти кому першим, другим, третім, щоб людей стабілізувати, рятувати, - зауважує боєць.

Зараз боєць спецпідрозділу "Корду" готується до наступного відрядження.

- За 2 роки повномасштабної війни людина до всього звикає, ми так само звикли, те, що нам було тяжко на початку, ми зрозуміли, зробили висновки, натренувались і вже нам, скажемо так, це робота. Це секунди, - каже бойовий медик.

Він відпрацьовує правила надання першої допомоги та евакуації поранених з-під вогню, а ще - чітку координацію рухів та швидкість. Бо часто саме від них залежить чиєсь.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації