Український офіцер з Буковини Валентин Коваль став першим в Україні, хто в 22 роки керував HIMARS. Він отримав важке поранення

Валентин Коваль із села Ленківці Кельменецької громади – випускник Львівської академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. З перших днів війни він – на передовій. Здібності молодого офіцера відзначило вище командування. Разом з іншими вибраними побратимами його відправили на навчання до Німеччини. Там американці на базі НАТО організували вишкіл українських військових із навиків управління Himars.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, повернувшись в Україну, воїн командував двома пусковими установками на лінії фронту.

Завдяки ефективній роботі 27-ї реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського, в якій служить Валентин Коваль, було звільнено території Херсонської та Чернігівської областей.

Буковинця нагороджено орденами «За мужність» III та ІІ ступеня, присвоєно звання капітана.

Виконуючи бойове завдання, Валентин Коваль підірвався на міні. Втратив одну ногу, сильно пошкодив другу. Зараз проходить лікування та реабілітацію.

Наш земляк впевнений, що тільки вміння, навички та розум допоможуть вийти з будь-якої ситуації. Він закликає земляків триматися разом, допомагати військовим і впевнено йти до перемоги.

HIMARS в Україні успішно нищать ворога. Фото з відкритих джерел


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації