Указ Зеленського. 29-річний племінник бізнесмена Іллі Павлюка став заслуженим юристом України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання заслужений юрист України народному депутатові від Слуги народу Максиму Павлюку.

Про це йдеться в указі глави держави від 8 жовтня.

Звання депутату присвоїли «за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм».

Це саме звання отримав ще один «слуга народу» Максим Дирдін, а голову комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасію Радіну нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

29-річний Максим Павлюк пройшов до Верховної Ради під номером 102 в списку Слуги народу і зараз обіймає посаду заступника голови комітету з питань правоохоронної діяльності. Він племінник чернівецького бізнесмена Іллі Павлюка, якого журналісти називають «тіньовим куратором» групи народних депутатів від Слуги народу, що голосують в інтересах олігарха Ріната Ахметова.

За даними ЧЕСНО, до парламентських виборів Павлюк виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Луганського гарнізону, був слідчим у військовій прокуратурі Одеського гарнізону Південного регіону України. Закінчив юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка.

У лютому стало відомо, що Павлюк задекларував 1 млн 939 тис. грн виграшу від шести фірм. У 2020-му Павлюк задекларував 900 тис. грн виграшу в лотерею М.С.Л.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації