У запеклих боях загинув Герой-розвідник - 24-річний Іван Заїц з Новоселиччини
Буковина продовжує втрачати своїх Героїв. У запеклих боях за Незалежність України віддав своє життя буковинець Іван Заїц.
Про це повідомила односельчанка на своїй сторінці у Facebook, пише МБ.
За словами односельчанки хлопцю було лише 24 роки.
"Мешканців села Горбова збудила страшна звістка – поклав своє життя за Україну у війні з лютим ворогом син, брат, друг, однокласник та односельчанин Заїц Іван Маринович, 1998 року народження. Випускник Одеської військової Академії, старший лейтенант- розвідник, Іван був гордістю родини, школи, села. Просимо усіх мешканців села, всіх, хто його знав, з почестями зустріти тіло загиблого у війні Героя у п’ятницю", - повідомила жінка.
Прощання з полеглим під час бойового завдання в Харківській області 24-річним воїном відбудеться у суботу, 14 травня, об 10.00 годині у селі Горбова на подвір’ї рідної хати.
Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним та близьким нашого Героя, поділяємо горе Вашої родини, та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Вічна слава Герою! Смерть ворогам!
-
У неділю, 18 травня, до Заставни "на щиті" повертається захисник Віталій Баліцький. Заставнівчан просять достойно провести полегого Героя
-
На фронті загинув відомий актор і телеведучий Максим Неліпа
-
Кілька днів не дожив до свого 24-річчя. Буковина пам’ятає свого Героя Віталія Кадищука зі Ставчан
-
Буковина у жалобі. Сьогодні прощаються з полеглими Героями-військовими Богданом Кривобедрим, Володимиром Савкою та Василем Кошманом
-
Разом служили й загинули в один день: у Чернівцях попрощалися з трьома молодими військовими 92-го батальйону чернівецької бригади ТрО (ФОТОРЕПОРТАЖ)
-
9 травня Буковина в жалобі прощається з 5 своїми вірними синами, які поклали життя за свободу і Незалежність. Хто ці Герої