У Хотині попрощалися з полеглим Героєм захисником Олегом Марчишиним
Сьогодні, 26 вересня, попрощалися з військовослужбовцем, який загинув, боронячи Україну від російських окупантів.
Як повідомляє Чернівецька обласна рада, молодшому сержанту Олегові Марчишину, воїну військової частини А0998, віддали останню шану вранці в Хотині.
Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.
Вічна пам'ять та слава Герою!
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Вічна слава Героям! На Буковині попрощалися із двома полеглими захисниками України -
"Межі, які ніхто не перейде": Кирило Буданов у Могилянці розкрив залаштунки конфлікту з Варшавою та сценарії завершення війни -
На Буковині прощаються з військовим Володимиром Новаком -
На Буковині попрощаються з підполковником і двома сержантами, які віддали життя за Батьківщину -
Буковина попрощалася з двома захисниками, які загинули на війні з росією -
Нардеп Мазурашу заявив, що особисто покаже приклад чернівецькому ТЦК як треба працювати “з посмішкою, дружелюбно та без агресії”
