У Чернівцях вулицю Горького перейменували на вулицю видатного історика-буковинця Аркадія Жуковського

На сесії Чернівецької міської ради депутати перейменували вулицю російського письменника Максима Горького на вулицю видатного історика-буковинця Аркадія Жуковського.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив мер міста Роман Клічук.

“Крок за кроком перейменовуємо вулиці нашої громади на честь видатних українців та позбуваємося пропагандистських назв радянської епохи. Зокрема перейменували вул. Горького Максима на Аркадія Жуковського, вул. Курську на Віталія Онофрейчука, вул. Котовського в с. Коровія на Олімпійську”, - зазначив він.

Крім цього, на сесії було також прийнято низку інших, необхідних для громади рішень

Зокрема, за словами Романа Клічука, депутати прийняли рішення про передачу технічних можливостей на обслуговування КП Місьсвітло вуличного освітлення сіл Коровія та Чорнівка, яке буде сучасним і, головне, економним.

Внесено зміни у програму «Комфортне місто», які передбачають включення нових міжбудинкових проїздів для проведення ремонту дорожнього покриття. Тут же запланували очищення зливових мереж міста, аби після сильних злив дороги були вільними для пересування.

Крім цього, за словами міського голови, депутати внесли зміни до договорів оренди нерухомого майна для низки навчальних закладів міста, встановивши пільгову ставку в умовах воєнного стану. Серед них коледжі і наші провідні університети - Буковинський медичний, Чернівецький національний.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації