У Чернівцях на 65 році життя помер професор ЧНУ Павло Мар’янчук

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ... /

У Чернівцях на 65-му році життя відійшов у вічність доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри електроніки і енергетики Павло Мар’янчук.

Про це повідомляється на сайті Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ, пише molbuk.ua

"Працювати пліч-о-пліч з Павлом Дмитровичем, навчатись у цього наукового велетня, а разом з тим світлою та щирою людиною – це був великий дарунок у житті його студентів та колег. Висловлюємо співчуття та розділяємо гіркоту втрати", – йдеться у тексті співчуття.

Довідка

Павло Мар’янчук народився 1 червня 1956 року у м. Чернівці. В 1978 році закінчив з відзнакою фізичний факультет Чернівецького університету. Працював в університеті на кафедрі з 1978 року спочатку інженером, а потім молодшим та старшим науковим співробітником.

В 1984 році захистив кандидатську дисертацію. На посаді асистента працював з 1986 року по 1995 рік. З 1995 по 1999 рік – на посаді доцента. В 1998 році захистив докторську дисертацію.

З 1999 року по 2009 рік працював на посаді професора кафедри електроніки і енергетики. У 2004 році йому присвоєно вчене звання професора. З 2009 року Мар’янчук П. Д. очолював кафедру електроніки і енергетики.

Сфера наукових пошуків Мар’янчука П.Д. стосувалася в основному дослідження умов отримання високоякісних напівпровідникових матеріалів та вивчення їх властивостей з метою подальшого практичного використання. Про високий науковий рівень досліджень і важливість отриманих результатів свідчить їх визнання фахівцями даного напрямку світового рівня і встановлення широких міжнародних контактів.

Мар’янчук П.Д. опублікував понад 400 наукових та навчально-методичних праць.


Коментарі:
Більше новин по темі: